NESPOKOJENÉ KOMENTÁŘE Z MCDONALD'S!

  zhlédnutí 112,396

JdemeŽrát

Před 8 měsíci

🙏 Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi
🍔 INSTAGRAM: jdemezrat
👕 Nejlepší Žrací merch: bit.ly/JdemeMerch
📧 Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com
Dnes se spolu podíváme na další zábavné komentáře zákazníků McDonald's! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte!
► FACEBOOK: JdemeZrat
► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat
► TWITTER: jdemezrat
► Předchozí díl: csposts.info/cd/video/y6-A0nF4hml70qc
► Všechny díly JdemeŽrát: csposts.info/cd/video/y6-A0nF4hml70qc&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch
► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :)
Díky za podporu kanálu Mega Žroutům💪: Jana Krausová, Gatermajster, Erik, Zarathos.

Komentáře
JdemeŽrát
JdemeŽrát Před 8 měsíci
🍔 INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat 👕 Žrací merch: bit.ly/JdemeMerch
Ravenia El Horan
Ravenia El Horan Před 6 měsíci
@Tomáš Bouzek Otvorem. Milkšejk, který je konzistencí betonáda. Takže budeme muset čekat, než to trochu povolí a bude z toho sračička, aby se to tím otvůrkem protáhlo. Bezva. To radši nic.
YouTube kamarádi neví poGu
YouTube kamarádi neví poGu Před 8 měsíci
Dal bych si McDonald
Dušan Račický
Dušan Račický Před měsícem
3:45 Mam kolbezku z benzinovym motorom ked tam nebudu auta tak to musim vyskusat.
trdlovidlo
trdlovidlo Před 4 měsíci
Miluji ,,co bys za ty prachy chtěl´´. Mam velkou zkušenost s touto hláškou i když né k jídlu. Nechal jsem si opravit prachovku na poloose (manžetu). Stálo to krásných 1000kč a ještě mi zadarmo půjčili auto abych dojel domu a pak do práce. Jenže hned po vyzvednutí auto nedrželo volnoběh, co bych za ty prachy chtěl, že? Reklamace závady trvala dalších 14 dní a že neví co s tím, tak mám jezdit dokud se to nerozbije úplně a pak mě zdarma odtáhnou a opraví to. Po měsíci jsem zajel do originálního servisu a oprava závady co způsobili stála 7000kč, Ale závada pokud bych čekal až do jejich zmíněného selhání by byla na výměnu motoru, ale co bych za ty prachy chtěl, a ve finále ta zmíněná poloosa selhala po roce, protože tam zapomněli dát mazivo. ALE CO BYCH ZA TY PRACHY CHTĚL, ŽE?
JdemeŽrát
JdemeŽrát Před 4 měsíci
😄
DafQa
DafQa Před 5 měsíci
Bezedný kelímek mě štve, jezdím přes drive a tam bych uvítal spíš 0,4l kelímek...
Eugene Dezin
Eugene Dezin Před 5 měsíci
Nevím, z pohledu zaměstnance-brigádníka v řetězci McDonald's mám tu možnost mluvit o možných pocitech, které z tohoto videa mám. Video je podáno dobrou formou, o to není pochyb, ale lidé jsou zvyklý na určitý stereotyp, a nechtějí změny, což naprosto chápu. Na druhou stranu lidi, kteří si v McD objednají, očekávají konečný produkt, který jim bude chutnat, ale zároveň vyžadují, aby i vypadal dobře. Co se stereotypu týče, vrátil se Big Tasty Bacon, jak Single, tak Double, a hned se spustila vlna kritiky, že je menší žemle, než tenkrát a hned ten burger začali nenávidět. Jelikož občas zaskakuji za kolegu na pozici Leader-Péče o hosty, mám možnost mluvit se zákazníky a poslechnout si jejich výtky a názory, většinou to nejsou pozitivní reakce. Nerad to říkám, ale zákazníci si myslí, že jsme snad roboti, kteří nemají city. Opak je pravdou! Zákazníkům se snažíme vyhovět, jak nejlíp to jde, pomoct jim se vším všudy. Je pravda, že co se některých zaměstnanců týče, tak někteří dávají najevo jisté nesympatie k McD, že tam chodí jen z povinnosti, aby si vydělali nějaký ten peníz a tak. Ale ne všichni zaměstnanci jsou takový! Stále se snažíme vyhovět všem požadavkům! Ale stále jsou tu zásady McDonaldu jako celku, které musíme povinně dodržovat. Já sám mám pocit, že český McDonald's nikdy nebude jako v ostatních státech, jsme zkrátka Česko, a tady bude bohužel již vše zastaralé jako kdysi. Lidi, pochopte, jsme lidské bytosti! Pracujeme pro to, abyste se mohli dobře najíst! Mezi námi jsou lidé, kteří si takové chování od zákazníků nezaslouží! Buďte lidští! @JdemeŽrát
JdemeŽrát
JdemeŽrát Před 5 měsíci
Slusnost by mela byt vzdy na prvnim miste, bohuzel na to spousta lidi zapomina..
peter stacho
peter stacho Před 6 měsíci
Jj tie omáčky fakt zamrzí 🙄😶😑 keď si dám veľký burger ci viac malých a ktomu hranolky prečo si dokupovať!? Poznám lepšie burgrarne kde mam na vyber z omačok!??? Ktoré sú v cene!?
Bob Kowalski
Bob Kowalski Před 6 měsíci
Naposledy co jsem jedl u mekáče, můj cheese burger jsem obdržel v podobě housky s kečupem bez čehokoliv jiného. Zaměstnanec mi řekl: "Stává se"
Ravenia El Horan
Ravenia El Horan Před 6 měsíci
18:25 No když už se teda na ta brčka ptáš, tak STOJÍ ZA ÚPLNÝ HOVNO! :D Nedávno jsem si jako velká dáma dala ledový kafe, frape, šejka... nebo co to bylo. Hmota byla jak beton, do toho tohle ekobrko. Zaprvý jsem to musela roztahávat jak vodnici. Zadruhý se to hore hned rozmočilo (víte, lidi prostě slintaj a do papíru se to jaksi vsaje líp) a zatřetí... už si tam nic pitelnýho nedám, minimálně ne ledobetonový šejk - musím si to zapamatovat. Cola se naštěstí dá sasat z kelímku i bez brka. A nedovedu si představit, co chce McD vymyslet dál. Brka z kovu? Nebo ty kelímky s víčkem, kde je brko už jakoby zabudovaný? Ach jo.
Ravenia El Horan
Ravenia El Horan Před 6 měsíci
Jenže (můj) problém je v tom, že v McD si můžu koupit výhradně jen pití a čau, kdežto v KFC a BK si musím přiobjednat aspoň malýho hambáče, abych mohla dostat ten jejich debilní kelímek. Samostatný točený pití tam prostě nedostaneš. Leda nějakej šejk nebo v OCčkách malou plechovku coly, která stojí stejně, jako lahev dvoulitrovky tý stejný značky. Placení omáček neřeším, jelikož mi nechutnaj. XD Každopádně s milkshaky má chlapec pravdu, o rozmáčejících se brčkách z nerecyklovatelného papíru se snad ani nemá cenu zmiňovat. A že by se v McD dala koupit zmrzka v oplatkovým kornoutu? KDE? Já v mekáči dělala (2017) a nic takovýho (jsme) tam neměli. Pouze plast, voskovanej papír, papír potaženej plastovým obalem... A jsem ráda, že jsem tam makala v době, kdy BigTasty byl doopravdy BIG.
stepa123123 cz
stepa123123 cz Před 6 měsíci
9:10 tak já si třeba dolejvám až pětkrát :D
Danko
Danko Před 7 měsíci
Kolo s motorem nespadá na motorku ani vozidlo🧠🧠
Štěpán Šnepfenberg
Štěpán Šnepfenberg Před 7 měsíci
Jdemežrát v tomto videu-5-
Daniel Dittrich
Daniel Dittrich Před 7 měsíci
Nejlepší jsou idioti co vám vyreklamujou jídlo a přitom je v pořádku .. co s tím má člověk dělat ... náš zákazník je sice vyjebanej píčus, ale má holt vždycky pravdu :( mimochodem, nikdy bych si nedovolil reklamovat nic, co by nebylo nějak výrazně v nepořádku, jinak bych si musel připadat fakt jako uplnej čurák.
Michal Bešík
Michal Bešík Před 8 měsíci
Před 3 rokama jsem kazdou sobotu ve 4 hodiny rano chodil po diskotéce do mcdriveru vzdy mi vse připravily. Vždy vse bylo v poradku.
My Steriak
My Steriak Před 8 měsíci
Moj kamoš sa pýtal či tu v Holandsku chodia nejaký ľudia do Mcdrive na bicykli a obsluhujuci mu odpovedal : Samozrejme,veď sme v Holandsku 😁
JdemeŽrát
JdemeŽrát Před 8 měsíci
😄
Stanislav Truxa
Stanislav Truxa Před 8 měsíci
Ahoj, na dálnic udělali McWalker.
Vítek Prokop
Vítek Prokop Před 8 měsíci
brčka z bambusu :D
Zdeněk Touška
Zdeněk Touška Před 8 měsíci
V mekáči v Teplicích mají udělaný McWalk. Dá se jednoduše přijít k okénku které je provizorně vytvořené na místě dveří.. Takže se tam dá jít pěšky i na kole.
Domas
Domas Před 8 měsíci
clickbait
JdemeŽrát
JdemeŽrát Před 8 měsíci
Domas no kdyz ti tohle prijde jako zavadejici, tak ok 🤷🏻‍♂️😄
Domas
Domas Před 8 měsíci
@JdemeŽrát ale na fotce je samotný mcdonald a u něho již zmíněný text....což může být zavádějící...
JdemeŽrát
JdemeŽrát Před 8 měsíci
Domas napsal to nekdo u prispevku Mekace
Domas
Domas Před 8 měsíci
@JdemeŽrát mcdonald nikomu nenapsal či neřekl "co by jsi čekal za 35kč"
JdemeŽrát
JdemeŽrát Před 8 měsíci
Kde vidis clickbait?🤨
Feykun
Feykun Před 8 měsíci
Kolo z motorem mám a ještě jsem to nezkoušel ale asi to zkusím 😂
Cisa L
Cisa L Před 8 měsíci
Ke komentáři o rouškách a rukavicích a 12h směnách se fakt můžu už asi jen smát, jak je to těžké (je hezké že si toho někdo další všiml). Přijde mi to jako kdyby nikdy před tímhle podělaným virusem nebyly žádné předpisy, nebo se snad předtím nemusely dodržovat a existuje to prostě až teď. No zřejmě asi ne, když to je najednou tak těžký. Možná jsem jenom já asi nějakej zhýčkanej zdravotnickej tvor nebo výskyt, ale tyhle věci by měly být v jakékoliv restauraci, bistru nebo někde kde se prostě pracuje s jídlem a následně se připravuje lidem, co si ho odnesou domů nebo ho jí na místě, je potřeba dbát zvýšené hygieně vždycky a nesvádět to na to, že teď se s tímhle strašně špatně dělá, že musí být roušky na puse a rukavice na rukách, ale nikdo nezakázal přestávky, ty tu jsou pořád. Ano nastává opět zase proces toho, že když si rukavice sundáte, měly by se omýt ruce, vydezinfikovat a osušit nejlépe nějakým bezkontaktním způsobem při nejhorším papírovými ubrousky. Vždyť nic nezakazuje a ani nepřikazuje mít jedny rukavice na jednu směnu celý den, když si potřebujete dojít na wc nebo někam jinam (to bych pak nechtěla aby mi takové rukavice sahaly na cokoliv a už vůbec ne na jídlo), nehledě na to, když se rukavice při práci poruší. Nedělejte z ostatních lidí chudáky, že najednou musí dodržovat to co by měli normálně a upřímně netuším, jak je každý člověk naučen si umývat aspoň ruce. V tomhle čase prostě není čas hledat výmluvy proč se odvede nepořádná práce. Možná jsem já zhýčkaná prací ve zdravotnictví i když nejsem v první linii, ale za své ordinační prostředí a za čistotu si odpovídám sama a rozhodně pro mě neplatí, že před touhle dobou bych se na něco mohla vykašlat a pořádně dezinfikovat až teď. U roušek a rukavic jde jen o zvyk a o ohleduplnost vůči svému okolí, zkuste si mít celou pracovní dobu na puse respirátor, kterej slovo prodyšnost viděl tak akorát z letadla. Celý den si člověk dýchá zase svůj vydýchaný vzduch zase zpět do těla a neopravňuje mě to k tomu nedělat svojí práci pořádně. Hanba by mě fackovala, kdybych tím že něco popletu nebo neudělám pořádně řekla "No co to dělá ten náhubek na hubě a ta dlouhá směna...". Taky chodím domů strhaná jako borůvka a opravdu toho mám dost. Práce s denním kontaktem s lidmi fakt není žádná lahůdka a je potřeba být pořád ve střehu, ale pořád tady jsem a jsem opravdu ráda, že můžu pracovat, udržet si tak svůj sen a být něčemu užitečná než jen sedět doma. Tohle nemá být stěžování o tom, že bych se nějak měla hůř, že si minimálně 30x za jeden svůj pracovní den omyju ruce a provedu celou dezinfekční procerdůru, ale o tom, že by jsme fakt my co můžeme pracovat byli rádi, že opravdu dělat něco můžeme, vážit si práce a vidět i pozitiva, když se zdá že jsou jen samá negativa.
regiisek
regiisek Před 8 měsíci
Já když jdu do kfc a vezmu si bezedný kelímek tak si to jídlo sním uvnitř a během toho si to třeba 2x doplním a když už jdu tak si ten kelímek úplně naplním a jdu
Limedka
Limedka Před 8 měsíci
Uch, přiznávám, že jsem už dlouho shake neměla, takže jsem ani netušila, že změnili plastová brčka na papírová. Bohatě mi stačilo, že změnili ten klasický shake kelímek na ten, co kterého se lije cola, takže prorvat do toho otvoru dělaného na hubené brčko to tlusté shakeové, bylo taky dost oser :-/ A o prsty.
Limedka
Limedka Před 8 měsíci
@JdemeŽrát Tak já si tam nic jiného nekupuju :D jen občas ten shake, nebo mcflurry :D
JdemeŽrát
JdemeŽrát Před 8 měsíci
Ty brcka zmenili u vsech napoju :)
Michal
Michal Před 8 měsíci
Tak ty si vážíš zaměstnanců Mekáče? :-D No ty vole, to je jako kdyby zachraňovali životy ... Hrozná grcka
JdemeŽrát
JdemeŽrát Před 8 měsíci
ja si vazim vsech pracujicich lidi
Táta a Adélka
Táta a Adélka Před 8 měsíci
Já taky makám 12 hodin denně a tahám lidem kraviny co si objednali protože jsou líný si proto někam zajít a pak mám poslouchat, že si to objednal před týdnem? A že to chce vynést někam do patra, když v podmínkách mají jasně napsáno k prvním uzamykatelným dveřím... A oni stejně jedou svoje. Bouchnu dvěma u auta, jedu dál a co tam? Naštěstí zase fajn zákazník, který umí říct dobrý den, děkuji, a naschledanou... Díky za všechny normální zákazníky... Ale na druhou stranu. Svou práci je potřeba vždy dělat na plno a když si objednám nějaký jídlo chci ho dostat jak jsem si ho objednal. Já taky kontroluji 2x než dám lidem balík jestli je opravdu jeho. Ale ano stát se může, spěch, stres, špatná nálada. Pořád jsme jen lidi... To je fakt.
JdemeŽrát
JdemeŽrát Před 8 měsíci
Drz se, bro! :)
Archie Atlanteon
Archie Atlanteon Před 8 měsíci
Pokud zakaznik dostane spatny burger z Mcd, tak neni nic lepsiho nez si nakoupit suroviny a vyrabet si doma cerstve burgery :) urcite ulehcite i tem i lidem co tam pro me z nepochopitelneho duvodu pracuji 12 hodin v kuse. To samý s těma jejich limonádama a brčkama. Já si teda rad davam pomerancovej dzus a ten stejne neni v bezednejch kelimkach. Ale pokud chcete zmenu. Delejte to co ja. Objednejte si jen burger. nebo si burger delejte doma. Je logicke ze kdyz si objednate jidlo domu tak si k vam dovoli vic protoze jim ho hnedka nemuzete hodit na hlavu. Jen v socializmu projde nekomu kdyz dela spatne svoji praci, v kapitalismu ne.
Garba Joe
Garba Joe Před 8 měsíci
To abych si ty plastový brčka umyl a začal schovávat.
AdamYoungBoy Skeet Skeet
AdamYoungBoy Skeet Skeet Před 8 měsíci
Keď si v Maďarsku kúpiš velké pitie tak si to vieš doplniť kedy a koľko chceš
Honaz Hshs
Honaz Hshs Před 8 měsíci
Tak až si koupí elektro kolo xD
Chris Johny Wake
Chris Johny Wake Před 8 měsíci
Já si dojdu 2x doplnit pitivo :D a jeste na cestu :D
Красное пламя
Красное пламя Před 8 měsíci
Bezedný kelímek má i Ikea.
David Boreček
David Boreček Před 8 měsíci
Do toho Mcdriver přijedu v motorkáře XD
Marý
Marý Před 8 měsíci
Ty lidi jsou opravdu fifleny. Tak se holt napijete bez brčka. Tak máte holt trochu rozmačkaný burger. Ale jde snad hlavně o to, že je to jídlo, které vás s ne zrovna špatnou kvalitou nasytí.
kivylama xd
kivylama xd Před 8 měsíci
My se s kamaradama domluvime a koupime si jeden bezednak treba pro 5 lidi...😂
Maccy Gaming
Maccy Gaming Před 8 měsíci
My jsme na MC drive šli pěšky a i tak nám dali jídlo
sad12
sad12 Před 8 měsíci
Achjo, vždycky když vidím ty reklamy na dovoz a nebo chvály na dovoz, tak jsem vždy naštvaný že bydlím v jedné z mála obcí, kam nedováží. Dovážejí do všech sousedních obcích, ale ke mě prostě ne... A navíc nemám ani auto, takže v podstatě nemohu ani do McDrive. Pak mi ty jejich řeči o papírových brčkách připadají jako různé komunistické kecy (A jiných totalitních režimů), ,,pro blahu společnosti musíte dát svou pohodlnost stranou." To je jak ,,Pro blaho národu musíme udělat to a to.". Opravdu poslední dobou tenhle přehnaný enviromentalismus řadím do kategorie s fašismem a zmíněným komunismem.
JdemeŽrát
JdemeŽrát Před 8 měsíci
Neco na to asi bude 🤔😄
Michael Greifoner
Michael Greifoner Před 8 měsíci
Čekal bych trochu víc než kecat o 3-4 komentech
JdemeŽrát
JdemeŽrát Před 8 měsíci
Tak vzdy je v tom nejake tema, ke kteremu se vyjadruju :)
Patrior
Patrior Před 8 měsíci
9:20 my jsme si koupili bezedný kelímek v kfcku (v praze) a čepovali jsme si to i do pet láhvý (přes tu věcičku co se používá když leješ tekutinu do malý díry, nevím jak se to jmenuje) sice nás vyhodili ale měli jsme přes 5 litrů pití, myslím že 1up xd.
Aleš Bezucha
Aleš Bezucha Před 8 měsíci
Cca 14:40 já chápu tenhle argument když řekneš “NeNaJeDl SeM Se Z ChEeZe zA 30kČ” tak řeknu co si čekal za tu cenu, ale jinak mě to taky hrozně vys*rá a furt si na něco takovýho stěžuju. Nejenon u jídla
Vivien Žofčinová
Vivien Žofčinová Před 8 měsíci
N nn
Michaela Přikrylová
Michaela Přikrylová Před 8 měsíci
já jsem vloni na pražském Smíchově dostala chuť na cheeseburger... Nedali mi do něj maso
Michaela Přikrylová
Michaela Přikrylová Před 8 měsíci
@JdemeŽrát Nedobrovolná, ale ano. A nestálo to za to. Alespoň, že nezapomněli na okurku
JdemeŽrát
JdemeŽrát Před 8 měsíci
Vegan verze?😂
Neorite
Neorite Před 8 měsíci
Proč nedělat brčka z papíru (Jako je v automatu na kávu).
Šimon Pražák
Šimon Pražák Před 8 měsíci
my vzdycky dem do kfccka s kamosema a vemem jeden kelimek pro celej gang
VENOMIC ?
VENOMIC ? Před 8 měsíci
9:19 Můj kámoš to vyřešil 🤣... Víte jak jsou ty kyblíky v KFC tak on to udělal tak že snědl obsah kybelíku a pak postupně přelíval kelímky bezedného nápoje dokuď nebyl plný 🤣! Fotka je na instagramu mého kámoše:instagram.com/p/B63YL1QnQwc/?igshid=ef02gaivvkjb. Já jsem z toho nemohl!
VENOMIC ?
VENOMIC ? Před 8 měsíci
@JdemeŽrát no já tam nebyl tak nevim ale prej to nebylo cítit 👌
JdemeŽrát
JdemeŽrát Před 8 měsíci
To musela byt dobrota s tim olejem 😄
Jan Heczko
Jan Heczko Před 8 měsíci
jaaaj tak to já když mám bezedný kelímek tak vypiju celé zásoby od kfc :D
Ajrocket
Ajrocket Před 8 měsíci
9:25 Já jsem takovej debil že si ten kelímek nechám vymeju a když tam jdu znova tak si nenápadně znova načepuju :D
JdemeŽrát
JdemeŽrát Před 8 měsíci
🙈😂
benyond
benyond Před 8 měsíci
Byl jsem tam na kole a normálně mě obsloužili tedy v Mladé Boleslavi.
masterko 007
masterko 007 Před 8 měsíci
nám vždy něco nedaj nejdřív omáčky pak brčka a pak jinej burger :D a věčinou to jsou brčka
petr novák96
petr novák96 Před 8 měsíci
Tak když nechtěj plasty tak proč vyrábí tolik hraček
Nothing Nothing
Nothing Nothing Před 8 měsíci
Je to jen ubohá pokrytecká reklama.
Hernán Crespo
Hernán Crespo Před 8 měsíci
Mě v Itálii se stalo že mi do Hamburgeru nedali maso ani okurku. Cítili se trapně když jsem to reklamoval.
Soldier tv
Soldier tv Před 8 měsíci
U nás v mekáči vůbec nenosí roušky ani rukavice
Admus 6667
Admus 6667 Před 8 měsíci
2:33 já když jsem šel s taťkem do KFC tak měli zavřeno a tak jsme šli k okénku a nám to vyšlo XD
Nikita Prokelová
Nikita Prokelová Před 8 měsíci
U náš v Ostravě si tam můžeme zajít i my co jdeme pěšky, ale s rozestupy a vždy vyjde zaměstnanec přebere od nás objednávku kterou zaplatíme a pak si jenom počkáme a i u toho mcdrivu je pravda že tam mají fofry.
Silvia Steigerova
Silvia Steigerova Před 8 měsíci
35 korun
Vita Prochy
Vita Prochy Před 8 měsíci
Já bezedný kelímek doplňuji minimálně 4x...
Moje jméno je CASE
Moje jméno je CASE Před 8 měsíci
Já se svou rodinou (když jdeme 1 do roka do fast foodu) si chodíme doplňovat bezedny nápoj klidně i 3 krát.
petr seckar
petr seckar Před 8 měsíci
Zdarec všichni :-) musím říct že jsem jel na kole po ostravě kde jsem byl na víletě( jsem z Mikulova na JM) a u Olimpie jsem po cestě oběvil mekáč. Jak se říká, na drzo jsem jel k okénku McDrive a bez problémů a jakých koliv řečí mně mile obsloužili :-) za mně bdva palce nahoru!!!
Boris Kaleta
Boris Kaleta Před 8 měsíci
U nás v Havířově v kfc drive-thru normálně mají chodci možnost si jít objednat do okýnka i když nemají žádné motorové vozidlo :) normálně se postaví do řady :D Alespoň já jsem to tak udělal a pár mých kamarádů taky a nic nám na to neřekli :D
Kvetinky sk
Kvetinky sk Před 8 měsíci
Čo keby si mal autičko na baterky 😄 3:40
Martin Kacr
Martin Kacr Před 8 měsíci
Aneb jak nahonit zhlédnutí , video o hovn* .
JdemeŽrát
JdemeŽrát Před 8 měsíci
Diky za nazor, Martine!😊
rangit
rangit Před 8 měsíci
V KFC je kelímek (aspoň u nás) má obsah 3,33 mililitrů... A rádi je vždy s kamarády "podojíme" už se na nás dívají křivými hubami, Když už jdeme s tím kelímkem po patnácté :D
Jern 22
Jern 22 Před 8 měsíci
Kdo si taky zajde na chodov a dá si tam McDonald a k tomu bezednej kelímek z KFC😂😂😂
Nymphaea Candida
Nymphaea Candida Před 8 měsíci
Ještě že máme tuto těžkou situaci, a všichni se na to můžou vymlouvat... Rukavice by snad měli mít i bez těžké situace, 12 hodinové směny má kde kdo, a o hodně náročnější práce, než McDonald, a ty lidi tam kolikrát ani chybovat nesmí, jinak by byl opravdu problém, a ne že když se to posere tady, tak burger vypadá jak přejetý parním válcem, špatně poskládaný a podobně. Jasně že se to sežere, a člověk je na jednu stranu spokojený. Ale furt se vymlouvat na těžkou dobu, která vesměs těžká vůbec neni, to je něco pro nezodpovědné, a mají argument na co se vymluvit. Zkus si dělat 12 hodin v roušce na stavbě a podobně. To je záhul. A nejlepší jsou ty komentáře tipu "tak tam nelez když se ti to nelíbí, nebreč a jdi si do KFC a podobně, to je fakt na úrovni.
JdemeŽrát
JdemeŽrát Před 8 měsíci
Na tom neco nude :)
Michal Přikryl
Michal Přikryl Před 8 měsíci
Já mám teda zkušenosti s reklamcí v Mc Donald's a v KFC. A v KFC to řešili, i nějakou kompenzací, v McD pouze že se omlouvají a už se to nestane. Obě na drive, KFC chyběl jeden wrap, v McD chybělo maso v burgeru. Takže za mě, kdyby jsi nebyl veřejně známý, asi by to tak neřešili.
Michal Přikryl
Michal Přikryl Před 8 měsíci
@JdemeŽrát Mailem na adresu prodejny :-) s kopii uctenky
JdemeŽrát
JdemeŽrát Před 8 měsíci
To nevim, jak jsi tu reklamaci resil, vzdycky nabidnou kazdemu nahradu :)
Aronaax
Aronaax Před 8 měsíci
to je prakticky jediný problém, co s mekáčem mám, velmi často pletou objednávky :D
stepkee1
stepkee1 Před 8 měsíci
S tym shakom je to uplne jednoduche. Dojde sirup ale stroj ta na to neupozorni. A zamestnanec si nemusi vsimnut slabsie zafarbenie. Kedze sirupy v nadobach rychlo kvasia dolievaju sa vzdy iba po troche... Staci si vypytat novy
Scratch It
Scratch It Před 8 měsíci
No řekl bych že bezedny kelímek není úplně v režii McDonald buď Coca-Cola dodává své sirupy do pití s podmínkou že nebudou užity v bezednych nápojích nebo jsou jejich sirupy dražší než sirupy konkurenci pepsiny Jo a když už jsme u toho v McDonald je polovina nápoje led takže se jim to vyplatí i možná kvůli tomu dají tam pouze půlku nápoje zatímco do bezedneho nápoje nemůžeš donutit lidi dát si led
Scratch It
Scratch It Před 8 měsíci
@JdemeŽrát člověče díky moc vůbec jsem nevěděl že je to možné
JdemeŽrát
JdemeŽrát Před 8 měsíci
V Mekaci staci rict, ze to chces bez ledu :)
adam žyla
adam žyla Před 8 měsíci
Milkshaky se budou pít z těstovin 😂
Pavel Kuda
Pavel Kuda Před 8 měsíci
Já sem na McDrive byl s motorkou 😂😂😂
David Homola
David Homola Před 8 měsíci
Jiní lidé děkuji doktorům za pomoct v krizi, ale Jdemežrát děkuje Mc'donaldu za to že mají otevřeno. Tohleto mě dostalo 😂😂😂
Verunka zdanska
Verunka zdanska Před 8 měsíci
Mimochodem,ten cheeseburger,ktery ted stoji 30Kc ,byl mnohem vytunenejsi pred 6roky,kdy jeste stal 20Kc! Teď to šidí neskutečným způsobem 🙈!!!
Michaela Přikrylová
Michaela Přikrylová Před 8 měsíci
Tak hlavně, že ta okurka uvnitř se nezměnila 😅
Verunka zdanska
Verunka zdanska Před 8 měsíci
Je fakt,ze situace v McDonal's se zhorsila- jak po kvantitativni ( a to dost- umelotina! A kupovani omacek zvlast mi prijde vrchol!) strance,tak i po té finanční!
Lukas Hertl
Lukas Hertl Před 8 měsíci
já bydlim v Praze na Libuši a mám s dovozem smůlu :D ale mužu si dojít deset minut od baráku a tam už mi to dovezou :D :D
GLOCH_2005
GLOCH_2005 Před 8 měsíci
Já tam chtěl jít a oni mě vyhnali a to jsem měl roužku
SajmenCZ
SajmenCZ Před 8 měsíci
Jak je možné, že se můj komentář objevil u tebe ve videu? :D Ale vážně, bydlím na vesnici a nejbližší mekáč mám 40km. A co když mi u mcdrivu řeknou, že mi ten chickenburger nedaj?
JdemeŽrát
JdemeŽrát Před 8 měsíci
Prej ted otevreli i McWalk, kam muzes pesky 😂
ProfiPyro
ProfiPyro Před 8 měsíci
Neviem ako je to inde ale v Prievidzi s tým nemali problém proste sme si objednali a išli sme peši a hneď sme išli zaplatiť
Anna Buresova
Anna Buresova Před 8 měsíci
Mám jen poznamku k těm brčkum, existuji i jiny ne jen papirova a plastova možnost. Je varianta z bramborovyho škrobu. Je to ne tak levny jako papirovy ale jsou stabilni a hodne podobny konzistenci jako plastovy.
JdemeŽrát
JdemeŽrát Před 8 měsíci
A nerozpada se?🤔
Storm Gamer
Storm Gamer Před 8 měsíci
To já jsem si objednal big Tasty Bacon a dostal jsem jen suchou housku za 125kč
Kozakowski
Kozakowski Před 8 měsíci
Chápu že jsem hovado, ale já si svůj bezednej kelímek vezmu domů a když jdu znova do kfc tak si ho vezmu s sebou a použiju ho zase xd, až nedávno jsem zjistil, že tam v rohu je nějaká pidi cedule kde se píše, že to platí jen 24 hodin, ale tak co, to je život :D
Lop Fok
Lop Fok Před 6 měsíci
A co jako, ze tam je ta cedule? :D A proc bys byl hovado? Chces usetrit a KFC to nijak neublizi :D
Kozakowski
Kozakowski Před 8 měsíci
Ale vypozoroval jsem, že mění design kelímku, takže si je třeba vždy koupit ten nejnovější, jinak je to moc nápadný :D
regiisek
regiisek Před 8 měsíci
Lool to taky budu dělat xd
JdemeŽrát
JdemeŽrát Před 8 měsíci
😄
BartComicsCZ
BartComicsCZ Před 8 měsíci
XDDD já taky 🤣
Tapion 79
Tapion 79 Před 8 měsíci
3:29 Ten Radek Komiksák má v Brně, na Svoboďáku nejlepší obchod s komiksy z ameriky. Doporučuju :)
JdemeŽrát
JdemeŽrát Před 8 měsíci
Diky za tip :)
NiETa16
NiETa16 Před 8 měsíci
Pracuju na rentgenu a denně mi rukama projde x desítek lidí, musíme mít jak rukavice a roušky, tak i ochranné brýle, které se zamlžujou a tlačí, ale i tak těm lidem musím věnovat péči a odvádět svou práci správně, tak mi neříkejte, že se nemůže v roušce poskládat burger tak, aby jako burger vypadal. Taky nemůžu říct "sorry, že jsem vás ozářila víc než bych měla". Chápu, že zaměstanaci toho mají dost, ale kdo teď nemá. Nikoho nebaví mít hadr na ksichtě. :) A doufam, že do šejku nedají třeba dřevěnou lžičku. Jeho dokonalost tkví právě i v tom, že se dá konzumovat jen jednou rukou, ne že ho v jedné držíš a v druhé máš lžičku.
JdemeŽrát
JdemeŽrát Před 8 měsíci
Souhlas :)
Я-Нашк
Я-Нашк Před 8 měsíci
15:55 kdyby se ti kteréni učili ve škole tak by nezkončili v mekáčí :DDDDDDD
better world
better world Před 8 měsíci
Od té doby co sem se v mcdonaldu otrávila jídlem si dám max hranolky možná ani to ne od té doby tam nejezdím nejhorší zážitek.
JdemeŽrát
JdemeŽrát Před 8 měsíci
Neprijemne :-/
Pavol Guttek
Pavol Guttek Před 8 měsíci
Mám taký návrh na budúcu random sobotu alebo niekedy inú random sobotu nenatočil by si rumunské/bulharské mre?
JdemeŽrát
JdemeŽrát Před 8 měsíci
Pokud ho sezenu, tak urcite :)
SHIROHD 995
SHIROHD 995 Před 8 měsíci
Obecně je faktem a všeobecně známo, ze na ilustracni obr. Si muzou dat co chteji.. to ze jsi alergicky na tento fakt rozhodně neni podsouvani z naší strany ;) ale spis opačně.. Anyway děláš fajn videa bavim se..
JdemeŽrát
JdemeŽrát Před 8 měsíci
O ilustracnim obrazku vim, ale vim take o tom, ze na te fotce je ilustrovane jine maso, nez jsem dostal :)
Josef Kuchař
Josef Kuchař Před 8 měsíci
Já když si dávám u konkurence mc'donald's jídlo s sebou s bezedným kelímkem, tak si to dávám bez pití... Jinak si vždy cepuji znovu a pak i na cestu pryč...
Mr uwu
Mr uwu Před 8 měsíci
Nevím proč, ale když jsem ochutnala shake z mekáče tak mi vůbec nechutnal a to ani me matce. Po měsíci jsem tomu dala šanci a zkusila jsem ho na jiné pobočce, zase mi nechutnal. Radši chodím ke konkurenci (KFC) kde chutná jak mě a i me matce
Margaery Megy
Margaery Megy Před 8 měsíci
Na Slovensku uz spravili aj McDonald Walk..pre zakaznikov,ktori pridu peso alebo na bicykli(taki co nemozu do drivu)
PlayBox
PlayBox Před 8 měsíci
Já si kelímek třeba vždycky nechám a vezmu si ho při další návštěvě, takže ne mně spíše fastfoody prodělávají 🙂 worth it
Wity_ Man
Wity_ Man Před 8 měsíci
Osmoděj(kdo nezná tak bezdomovec) tam je s bezedným kelimkem celý den🤣🤣🤣
Wity_ Man
Wity_ Man Před 8 měsíci
Podle mě budou místo brček lžičky.
Tomáš Kapsa
Tomáš Kapsa Před 8 měsíci
Za dva dny 50k shlédnutí , no ty vole.
JdemeŽrát
JdemeŽrát Před 8 měsíci
To je hodne nebo malo?🤔
David Prasličák
David Prasličák Před 8 měsíci
Konečně
Martin Beneš
Martin Beneš Před 8 měsíci
Už jsem si myslel že první týpek je Vojta Mikulík :D. Jsou tu nějací fans THE TOP? :D
Jiří Kaňka
Jiří Kaňka Před 8 měsíci
Technická poznámka - s těmi koly to je zavádějící. pokud: -výkon nepřesáhne 1 000 W (1 kW) -pokud to bude spalovací motor, tak nesmí mít objem větší než 50 cm3 -maximální konstrukční rychlost nepřesáhne 25 km/h jedná se pořád o jízdní kolo (Vyhl. 341/2014 Sb.)
JdemeŽrát
JdemeŽrát Před 8 měsíci
Diky za zajimave info :)
Fercolas 9
Fercolas 9 Před 8 měsíci
bezednej kelímek je strašne redenej vodou, je to hnus.
Fercolas 9
Fercolas 9 Před 8 měsíci
@nico nico naprostá pravda
nico nico
nico nico Před 8 měsíci
bezedný kelímek je za cenu vody z vodovodu s mikro kapkou umělého sirupu
MajBoss
MajBoss Před 8 měsíci
Já si bezedný kelímek doplním obvykle tak 2x až 3x. Pokud beru jídlo s sebou, beru si půlitrovou láhev místo bezednýho kelímku.
Peter S
Peter S Před 8 měsíci
Ako možeš rozprávať o milovníkoch dobrého jedla o točiť videa o McDonalde? WTF?
Peter S
Peter S Před 8 měsíci
@JdemeŽrát tak u mna celkove hranolky nie su dobre jedlo. Evidentne sa nase nazory na to co je dobre jedlo diametralne odlisuju. Každopadne uzivaj si svoje ja budem to svoje. :D
JdemeŽrát
JdemeŽrát Před 8 měsíci
Peter S i v Mekaci muze byt dobre jidlo, treba hranolky maji lepsi, nez vetsina restauraci 😄
Peter S
Peter S Před 8 měsíci
@JdemeŽrát to je mi jasne, že úplne jednoduše. Skor ma zaujimalo čo ma Mekač spoločne s dobrým jedlom?
JdemeŽrát
JdemeŽrát Před 8 měsíci
Uplne jednoduse!😊
kabel
kabel Před 8 měsíci
My do MCdrivu šli pešo a problem nebyl 🤣
Mark Tusker
Mark Tusker Před 8 měsíci
Ahoj, super video díky, kompilace komentu jsou fajn. Zajímalo by mě jestli máš rád pivo🍺 a jaké naše nebo zahraniční piva ti chutnají nejvíce..nejen po jídle ;D dík. Dělej videa jak je děláš, já jsem spoko. ;)
JdemeŽrát
JdemeŽrát Před 8 měsíci
Diky! Moc pivar nejsem 😊
Toxicus Clade
Toxicus Clade Před 8 měsíci
My v nemocnici taky pracujeme celý den s rouškou, rukavicemi a často i v hrozných ochraných oblecích a kdyby naše kanylace nebo jakékoli zákroky vypadaly po 12h šichtě jako ten burger, pacienta to stojí život a nás svobodu. Všichni jsme jen lidé, ale někteří si chyby nebo odfláklou práci nemůžou beztrestně dovolit.
JdemeŽrát
JdemeŽrát Před 8 měsíci
❤️
ŠÍLENÉ KOMENTÁŘE Z PIZZERIE KLATOVY!
17:08
Flying RC Car
9:17
Dude Perfect
zhlédnutí 8M
ZÁBAVNĚ-AGRESIVNÍ KOMENTÁŘE z Kauflandu!
16:17
Faroe Islands - an introvert's paradise. Big blog.
42:58
Антон Птушкин
zhlédnutí 7M
DVOJITÝ BIG MAC v ruském McDonald's!
19:44
JdemeŽrát
zhlédnutí 111K
Flying RC Car
9:17
Dude Perfect
zhlédnutí 8M
Dr. Fauci & Dr. Birx Cold Open - SNL
5:43
Saturday Night Live
zhlédnutí 4,8M
Морозко (1964) / сказка для семейного просмотра
1:18:51
Trump Could Face Impeachment…Again | The Tonight Show
8:04
The Tonight Show Starring Jimmy Fallon
zhlédnutí 1,7M
Слава Комиссаренко «Новое про Чык-Чырыка» 2021
10:47